O mne

Firma Ota Procházka, je firma s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. Mohu Vám nabídnout profesionální a komplexní služby v oblasti počítačových technologií a širokého portfolia služeb s IT spojených. 

Rychlé a kvalitní služby jsou Vám k dispozici. A protože cílem firmy je vždy spokojený zákazník, neváhejte se na mne obrátit, kdykoli budete potřebovat. Ať už Vás potrápí hardware či software, budete potřebovat pomoc s počítačovou sítí, tiskárnou, serverem, jsem tu pro Vás.

Na základě skutečně uceleného souhrnu služeb, který můžu našim zákazníkům poskytnout, můžu zaručit, že se pro Vás práce s jakoukoli informační technologií stane potěšením.

A proč si vybrat právě mne?

- Nevíte si s něčím rady a nechce se Vám hned platit výjezd? Nevadí, i pro takovéto případy jsem tu pro Vás! Stačí Vám pouze jediné, kontaktovat mne prostřednictvím e-mailu: servis@pc-services.cz a do 24 hodin se pokusím vyřešit Váš problém pouze prostřednictvím e-mailu, pokud to tedy bude v mojí moci.

- Trápí Vás zavirovaný či pomalý počítač? Také jste už mnohokrát tápali, kam se s tímto problémem obrátit? Teď už víte. Rád Vám pomůžu skutečně s čímkoli.

Využijte zaváděcích služeb a neváhejte mne kontaktovat v případě potřeby diagnostiky Vašeho počítače.